Będzie dobrze :)

macbook

Nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy!

Indywidualne podejście do Klienta

left middle right
html5 css3

Wykorzystujemy w projektach Responsive HTML5 & CSS3

O nas

Tworzymy aplikacje internetowe wykonujące konkretne zadania biznesowe.

Firma Aplibiznes.pl działa na rynku od 2013 roku. Przez ten czas zyskaliśmy stałe grono Klientów i pozyskujemy wciąż nowych. Na naszych systemach działają zarówno duże korporacje jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dostosowując nasze produkty do potrzeb Klienta, a także panujących trendów na rynku. Misją firmy jest spełnienie Państwa oczekiwań w zakresie projektowania nowoczesnego oprogramowania.

Każdy produkt powstaje z pasji i staje się dla nas nowym wyzwaniem. Dlatego jeśli oczekujesz od nas czegoś nowego - skontaktuj się z nami. Sprostamy Twoim wymaganiom, a system który powstanie będzie prawdopodobnie najlepszy i najbardziej intuicyjny na rynku.

Dlaczego my?

Nowoczesne aplikacje

Tworzymy aplikacje internetowe, które wyróżniają się oryginalnością oraz spełniają najwyższe standardy technologiczne. Najważniejsze cechy to szybkość działania, bezpieczeństwo, uniwersalność i niezawodność.

Intuicyjny interfejs

Duży nacisk kładziemy na wygląd i prostotę interfejsu. Zależy nam na tym, aby każdy Użytkownik mógł w pełni korzystać z naszych systemów.

Funkcjonalność

Nasze aplikacje są wielomodułowe i wciąż są rozwijane. Nowa funkcjonalność powstaje często dzięki sugestiom naszych Klientów.

Uniwersalność rozwiązań

Każda aplikacja jest parametryzowana, dzięki czemu to ona dostosowuje się do ciebie, a nie Ty do niej.

Wdrożenie rozwiązań

Specyfikacja wymagań

Tworzymy aplikacje dostosowane do potrzeb Klienta. Oczekiwania Klienta spisujemy i wyceniamy. Staramy się, aby specyfikacja zawierała wymagania napisane prosto, spójnie, zrozumiale, a jednocześnie precyzyjnie i zwięźle.

Prace programistyczne

Po podpisaniu umowy przystępujemy do realizacji projektu. Każdy etap produkcji konsultowany jest z Klientem. W końcowej fazie Klient otrzymuje dostęp do środowiska rozwojowego.

Instalacja i konfiguracja

System instalowany jest zdalnie na wskazanym przez Klienta środowisku. Wykonywane są końcowe poprawki i konfiguracja aplikacji.

planowanie Plan
projektowanie Develop
design Design